Skróty Ligi Mistrzów

Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

Skróty wczorajszych meczów ligi mistrzów

Bramki: Joachim Andersen 4, Memphis Depay 33, Bertrand Traore 89 - Haris Seferovic 76 WYNIKI I TERMINARZ LIGI MISTRZÓW Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2019/2020 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.

FK Red Star Belgrade 0:6 Bayern Munchen [26. 11. 2019 21:00] - (Liga Mistrzów) - skróty wideo - Skróty Meczów Skróty meczów Bramki online FK Red Star Belgrade 0:6 Bayern Munchen Liga Mistrzów, 26. 2019 21:00, 24102 Skrót meczu video FK Red Star Belgrade 0:6 Bayern Munchen i wszystkie bramki online z tego spotkania. FK Red Star Belgrade - Bayern Munchen Liga Mistrzów Skrót meczu Inny Player Najnowsze skróty Skróty meczów video bramki meczyki online 0 Lech - Legia online: Darmowy mecz w internecie. Gdzie stream bez opłat z hitu Ekstraklasy? ZOBACZ! Beckham odwiedza piłkarzy Tottenhamu Kliknij, aby pokazać całość Stuttgart pokonuje Hamburg w ostatniej akcji meczu Kliknij, aby pokazać całość Reaktywacja Studia S-13! Pierwsze audycja już w ten weekend! Kliknij, aby pokazać całość Havertz w gazie - 4 gole w dwóch meczach Kliknij, aby pokazać całość Legendarne sprinty w piłce nożnej Kliknij, aby pokazać całość Najnowsze wiadomości Dusseldorf 0-1 Schalke - Weston McKennie Kliknij, aby pokazać całość Zabawne momenty z CR7 Kliknij, aby pokazać całość Niedawno był Dzień Matki, więc przypominamy... Kliknij, aby pokazać całość Nareszcie!

1. Jak pokonać LĘK i STRACH? - Od Kelnera Do Milionera
  2. Samochody terenowe otomoto
  3. Skróty finałów ligi mistrzów
  4. Skróty ligi mistrzów psg
  5. Galeria solna sklepy
  6. Skrót finału ligi mistrzów 2018

Pierwszy dzień z Ligą Mistrzów przyniósł kilka niespodziewanych rozstrzygnięć. Przegrał obrońca tytułu Liverpool, który uległ na wyjeździe Napoli 0:2. Obejrzyjcie skróty wszystkich spotkań! Inter - Sparta Praga 1:1 (0:0) Bramki: Barella 90+2 - Olayinka 63. Olympique Lyon - Zenit 1:1 (0:1) Bramki: Depay 50 (rz. k. ) - Azmoun 41. Ajax - Lille 3:0 (1:0) Bramki: Promes 18, Alvarez 50, Tagliafico 62. Benfica - RB Lipsk 1:2 (0:0) Bramki: Seferovic 84 - Werner 69, 79. Chelsea - Valencia 0:1 (0:0) Bramka: Rodrigo 74. Borussia Dortmund - FC Barcelona 0:0 Napoli - Liverpool 2:0 (0:0) Bramki: Mertens 82 (rz. ), Llorente 90+2. FC Salzburg - Genk 6:2 (5:1) Bramki: Haaland 2, 34, 45, Hwang Hee-Chan 36, Szoboszlai 45+2, Ulmer 66 - Lucumi 40, Samata 52. Skróty meczów w załączonych materiałach wideo.

LM: Zobacz skrót meczu Chelsea – Bayern Monachium 0:3 (wideo) - Liga Mistrzów

10 gru 19 22:14 Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę Napoli – CRK Genk: Napoli przypieczętowało awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów pokonując Genk 4:0. Hat-trickiem popisał się Arkadiusz Milik, który trzy bramki zdobył w pierwszej połowie. Po przerwie dzieła zniszczenia dopełnił Dries Mertens. Zobacz skrót meczu Napoli - CRK Genk. Foto: AFP Arkadiusz Milik Napoli wygrało z Genkiem 4:0. Posady nie uratował jednak Carlo Ancelotti, którego na stanowisku zastąpił Gennaro Gattuso. W ostatnim meczu pod jego wodzą trzy bramki zdobył Arkadiusz Milik. Zobacz skrót tego spotkania: Data utworzenia: 10 grudnia 2019 22:14 To również Cię zainteresuje Masz ciekawy temat? Napisz do nas list! Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty. Wiele listów publikujemy w całości.

Piłka nożna, Liga Mistrzów - skróty meczów

W 4. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Chelsea zremisowała z kończącym w dziewiątkę Ajaksem Amsterdam 4:4, chociaż w pewnym momencie przegrywała już 1:4... Pogoń oglądali także kibice w Dortmundzie. Borussia pokonała Inter Mediolan 3:2, choć przegrywała do przerwy 0:2. Zobaczcie skróty wtorkowych meczów!